пользователей:
30398
предметов:
12406
вопросов:
234839
Конспект-online
РЕГИСТРАЦИЯ
ЭКСКУРСИЯ
Лилия Князева
літня сессія
:
»
матеріалознавство
»
ДПМ
I семестр
:
»
Історія України
»
інформатика
»
Історія України 3(тіп правільно ілі шо)
»
Історія України (всі відповіді)
ДПМ
1
№1Проведіть порівняльний аналіз декоративного розпису етнографічних зон України та розкрийте його значення в українській культурній спадщині. 2. Практичне завдання: виконайте ажурну витинанку у колі.
2
№2Охарактеризуйте спільні та відмінні технологічні особливості при виконанні холодного та гарячого батику. Проаналізуйте історичні традиції розпису тканини в країнах світу. 2. Практичне завдання: створіть ескіз вітража «Райські птахи».
3
№3 1. Вкажіть спільне та відмінне у образному зображенні світу у творах Марії Приймаченко та Ганни Собачко. 2. Практичне завдання: створіть ескіз зооморфного орнаменту для керамічного виробу.
4
№4 1. Проведіть порівняльний аналіз декоративних квіткових композицій Тетяни Пати і Катерини Білокур, визначте характерні особливості малюнку цих майстринь. 2. Практичне завдання: намалюйте античний орнамент у колі.
5
№5 1. Вкажіть на спільне та відмінне у символіці орнаменту української вишивки та писанкарства. 2. Практичне завдання: намалюйте ескіз писанки в техніці «витравлення».
6
№61. Проведіть порівняльний аналіз технології виконання піскострумного гравірування, вітража в техніці «кастинг» та «тіффані». 2. Практичне завдання: намалюйте ескіз традиційної писанки з зображенням символу - «Берегиня».
7
№ 71. Опишіть та покажіть на прикладі основні умовні позначення та базові форми орігамі. 2. Практичне завдання: виконайте ажурну витинанку в квадраті.
8
№8 1. Проведіть порівняльний аналіз вузликових ляльок народів світу та України. Розкрийте обрядове значення ляльки-мотанки, її типологію. 2. Практичне завдання: створіть ескіз батика на тему: «Квіткова феєрія».
9
№91. Проаналізуйте значення ляльки-мотанки як сакрального оберегу в українському народному мистецтві. Складіть та прокоментуйте поетапний план виготовлення ляльки-мотанки. 2. Практичне завдання: виконайте силуетну витинанку «Дерево».
10
№ 101. Проведіть порівняльний аналіз технологічних особливостей виготовлення класичного вітража та псевдо вітража. 2. Практичне завдання: виконайте антропоморфну силуетну витинанку.
11
№ 111. Проведіть порівняльну характеристику витинанок за технологічними та художніми особливостями. Охарактеризуйте призначення витинанки у побуті та обрядових традиціях України. 2. Практичне завдання: намалюйте ескіз вишивки українського весільного рушника (центральних регіонів України).
12
№121. Охарактеризуйте технологічні особливості виконання та матеріали для виготовлення витинанки, в залежності від її виду. 2. Практичне завдання: намалюйте фітоморфний орнамент для рушника.
13
№131. Проведіть типологічний та функціональний аналіз української іграшки та поясніть її залежність від матеріалу виготовлення. 2. Практичне завдання: виконайте ескіз традиційного орнаменту Африки або Мезоамерики (за вибором студента).
14
№14 1. Охарактеризуйте історичне підґрунтя та етапи появи одягу. 2. Практичне завдання: намалюйте ескіз для вітража за мотивами кельтської орнаментики.
15
№ 151. Поясніть значення та порівняйте найпоширеніші символи і знаки в орнаментиці Мезоамерики, Африки, Єгипту, Античності. 2. Практичне завдання: намалюйте ескіз традиційної вишивки для Західної України.
16
№161. Проведіть порівняльний аналіз «ошибани» та «колажу» як видів декоративно-прикладного мистецтва. 2. Практичне завдання: створіть декоративну композицію за мотивами творчості Марії Приймаченко, Ганни Собачко-Шостак, Марфи Тимченко (за вибором студента).
17
№171. Назвіть етапи декоративної переробки форми. Проаналізуйте значення стилізації в декоративно-прикладному мистецтві. 2. Практичне завдання: намалюйте єгипетський орнамент у замкненій формі.
18
№181. Охарактеризуйте значення декоративно-прикладного мистецтва в сучасній культурі України та розкрийте його морфологію. 2. Практичне завдання: виконайте складну накладну витинанку на тему: «Сонях».
19
№191. Охарактеризуйте типологію писанок та їх залежність від технології виконання. Проаналізуйте значення символу яйця у міфах та легендах народів світу. 2. Практичне завдання: виконайте три елементи орігамі - куля «Кусудама».
20
№201. Розкрийте образно-символічний зміст писанкарського мистецтва та порівняйте етапи виконання багатокольорового воскового розпису і технології витравлення. 2. Практичне завдання: виконайте логотип за мотивами українського народного розпису.
21
№211. Підберіть та опишіть символи і знаки для створення чоловічої писанки з побажанням здоров'я та жіночої з побажанням продовження роду. 2. Практичне завдання: створіть стилізоване зображення яблука.
22
№221. Проаналізуйте специфічну данину моді на історичних прикладах в країнах світу (татуювання, пірсинг, шрамування, шийні кільця, ніжка-лотос, підбори, корсети) та розкрийте її вплив на сучасну моду. 2. Практичне завдання: виконайте орігамі «Трансформер-троянда»)
23
№231. Знайдіть спільне та відмінне в декоруванні традиційного українського одягу залежно від регіону України. Розкрийте значення українського костюму як важливого джерела пізнання етнічної історії від найдавніших часів до наших днів. Практичне завдання: створіть ескіз вітража на тему: «Новорічна ніч»
24
№241. Складіть характеристику кольорової символіки української народної писанки. 2. Практичне завдання: створіть декоративну композицію у техніці «квілінг».
25
. №251. Охарактеризуйте обрядове та повсякденне призначення української вишивки. Практичне завдання: виконайте малюнок зооморфного орнаменту для декорування української жіночої сорочки.
26
№261. Охарактеризуйте і порівняйте регіональні особливості, колорит та типологію українського одягу. 2. Практичне завдання: виконайте ескіз на тему «Дерево життя», поясніть його семантику та символіку.
27
№271. Порівняйте технологію виконання аплікації, колажу, квіллінгу та поясніть сфери їх застосування у сучасному декорі. Практичне завдання: створіть зооморфну фігуру в техніці орігамі.
28
№281. Доведіть внесок Акіри Йошидзави у світове поширення мистецтва орігамі. Поясніть причини виникнення та технологію виконання «мокрого орігамі». 2. Практичне завдання: створіть ескіз традиційного українського настінного розпису для декорування сучасного інтер’єру.
29
№291. Охарактеризуйте орігамі в контексті сучасного мистецького простору. Проаналізуйте технологічну відмінність виконання орігамі в залежності від його виду. Практичне завдання: створіть ескіз писанки «Сорок вітряків».
30
№301. Охарактеризуйте спільні та відмінні технологічні особливості при виконанні орігамі за розгорткою та за схемою. Проаналізуйте історичні традиції мистецтва орігамі. 2. Практичне завдання: створіть ескіз керамічного виробу за мотивами опошнянського розпису.
31
Знаки і символи
23.06.2016; 22:40
комментариев: 0
хиты: 6241
рейтинг:
0
Гуманитарные науки
изобразительные искусства
сохранение предметов искусства
для добавления комментариев необходимо
авторизироваться
.
Copyright © 2013-2024. All Rights Reserved.
помощь