пользователей: 30398
предметов: 12406
вопросов: 234839
Конспект-online
РЕГИСТРАЦИЯ ЭКСКУРСИЯ

6.Виготовити опорний конспект до засвоєння теми: «Дієприкметник».

Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів про дієприкметник як особливу форму дієслова, сприяти зміцненню навичок визначення граматичних ознак дієприкметників; формувати вміння знаходити слова з вивченими орфограмами в текстах, визначати їх; розвивати творчі вміння використання дієприкметників у висловлюванні; виховувати інтерес до навчання, прививати любов до рідного слова.

Тип уроку: закріплення знань, умінь і навичок. (Урок-подорож)

Обладнання: картки із завданнями, конверт із домашнім завданням, комп’ютер, проектор, мапа подорожі, іграшковий мікрофон.

Хід уроку

І. Повідомлення теми і мети уроку.

ІІ. Перевірка теоретичних відомостей і первинних умінь і навичок з теми, застосування яких буде потрібним на уроці.

  • у розмовному (або художньому) стилі).

ІІІ. Робота над закріпленням знань, умінь, навичок.

IV. Перевірка якості самостійної роботи учнів.

V. Завдання додому.

Вчитель: Ось ми і на місці! І тут нас чекає конверт, у якому є завдання додому, адже самостійна домашня робота лише допомагає закріпити знання! Отже, вдома вам потрібно:

  • Скласти речення з дієприкметниками: прочитаний, дозрілий, освітлений, сяючий.
  • Виписати з творів художньої літератури 6 речень із дієприкметниками. Зробити їх синтаксичний розбір.

VI. Підведення підсумків уроку.

Вчитель: А тепер, оскільки ви зробили таку неймовірну подорож, ви стали відомими і у вас беруть інтерв’ю! Дуже хочеться почути відповідь на такі питання:

  • Чи сподобалась вам подорож (урок)?
  • Чи досягли ми поставленої мети?


16.12.2016; 09:12
хиты: 146
рейтинг:0
Гуманитарные науки
лингвистика и языки
языки
для добавления комментариев необходимо авторизироваться.
  Copyright © 2013-2024. All Rights Reserved. помощь