пользователей: 27954
предметов: 11961
вопросов: 222139
Конспект-online
РЕГИСТРАЦИЯ ЭКСКУРСИЯ

4 курс 2 семестр:
» гена
» мартинов
» дек
» дек 2
» дек 3
3 курс 2 семестр:
» СССР
» ccch 2
3 курс 1 семестр:
» CИД
» СИД 2
» rubel
» Папенко
2 курс 2 семестр:
» Мотрук
» СИТ
» Котляров
» Мельничук
II семестр:
» второй модуль Россия
» Первый модуль Россия
» Давня
» Екзамен Українська Етнологія
» English
» Античність
» етнологія
» Первый модуль Этнология
» первый модуль - нова история Украины
» первый модуль - нова история Украины 2
» второй модуль философия
» Українська мова
» Спецкурс - греки
I семестр:
» История первобытного общества
» История Древнего Востока

Громадянські війни 60х рр. Флавії(69-96 рр)

Політична криза,анархія,міжусобна боротьба між воєначальниками провінційних армій.

Передумови:-поширення прав римського гром-ва на провінціалів→складали  більшість в легіонах-великі податки,грабежі намісників,конфіскації при Нероні 68р- намісник Аквітанії Юлій Віндекс повстає проти НеронаІсп. Легіони висувають  Гальбу,його ж підтримує сенат,він вступає в Рим. Його політика:карає вірних Нерону,забирає його подарунки,призначає прийомником 1 з сенаторів. Зріє незадоволення→змова на чолі з Сальвієм Оттоном 69 р,Гальба вбитийПреторіанці проголошують імператором Оттона.В чей же час-рейнські легіони – легата Германії Авла Вітелія,який в 69 р розбив Оттона і якого визнав сенат.Незадоволення в провінціях жорстокістю військ Вітеллія→повстання в Галлії,Іудеї.Літо 69 р,м.Бейрут→збори намісників сх. провінцій обирають імператором Веспасіана Флавія.Січень 70 р- кінець війн.Флавії(69-96рр)Веспасіан(69-79р)-подавив повстання в Галлії,Іудеї-дружні стосунки з сенатом-отримав право відміняти раніше прийняті закони-73р→чистка сенату-гром-во поширена на Галлію,Іспанію,місцева рабовл.знать переїжджає в Рим-податки збільшені,орг. колонії ветеранів,почав будівн. Колізею

Тіт Флавій(79-81рр)-завершив Колізей-щедрі роздачі хліба-продовж-ня політики Веспасіана щодо провінц знаті(80р вперше консулом став уродженець Африки)

Доміціан (81-96рр)-проголошений преторіанцями,опирався на воїнів→конфлікт з сенатом-масові роздачі подарунків→спустошення казни-уклав ганебний мир з даками 89 р (Рим виплачує їм гроші)→обурення!-репресії після 89 р(змова Сатурніна,викрито)96 р –змова,вбитий.Сенат обирає імператором сенатора Марка Кокцея Нерву→династія Антонінів.


28.07.2014; 16:12
хиты: 279
рейтинг:0
для добавления комментариев необходимо авторизироваться.
  Copyright © 2013-2018. All Rights Reserved. помощь