пользователей: 27952
предметов: 11960
вопросов: 222119
Конспект-online
РЕГИСТРАЦИЯ ЭКСКУРСИЯ


73. РУХ ОПОРУ


РУХ ОПОРУ –АНТИФАШИСТСЬКИЙ НАЦ. – ВИЗВОЛЬНИЙ РУХ У РОКИ ДРУГОХ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ПРОТИ НІМ., ІТАЛ., І ЯПОНСЬКИХ ОКУПАНТІВ ТА ЇХНІХ СОЮЗНИКІВ. МАВ 2 ТЕЧІЇ: РАДЯН., І НАЦ.
РАДЯНСЬКА ТЕЧІЯ
ПАРТИЗАНСЬКИЙ РУХ (1942Р. – СТВОРЕННЯ УКР. ШТАБУ ПАРТИЗАНСЬКОГО РУХУ (УШПР) НА ЧОЛІ З Т.СТРОКАЧЕМ: ДІЯЛЬНІСТЬ І УКР. ПАРТИЗ. ЗАГОНІВ НА ЧОЛІ З О.САБУРОВИМ, О.ФЕДОРОВИМ, М.НАУМОВИМ, С.КОВПАКОМ ТА ІН..)
ПІДПІЛЬНИЙ РУХ (ДІЯЛЬНІСТЬ В УКР. В РОКИ ВІЙНИ 23 ОБКОМІВ КП(Б)У ТА 9 ПІДПІЛЬНИХ ОБКОМІВ  КОМСОМОЛУ, УСЬОГО ДІЯЛО ПОНАД 3.5 ТИС ПІДПІЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦ. І ГРУП). МОЛОДА ГВАРДІЯ – АНДРОСОВА, БОНДАРЕВИ, БОРИСОВИ, ГРОМОВА, ІВАНЦОВИ, КОШЕВОЙ, ЛЕВАШОВ, МИРОНОВ, ПЕТРАЧКОВА, САФОНОВ, СОПОВА, ФОМИН ШЕВЦОВА, ШЕПЕЛЕВ,
ФОРМІ БОРОТЬБИ: ДИВЕРСІЇ НА КОМУНІКАЦІЯХ ВОРОГА, ЗНИЩЕННЯ ЛІНІЙ ЗВ’ЯЗКУ, ДОРІГ, МОСТІВ, РОЗГРОМ ВОРОЖИХ ШТАБІВ, ГАРНІЗОНІВ, КОМЕНДАТУР ТОЩО, ЗБІР РОЗВІДУВАЛЬНИХ ДАНИХ, РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЛИСТІВОК, ГАЗЕТ ІЗ ЗАКЛИКАМИ ДО БОРОТЬБИ ПРОТИ ОКУПАНТІВ, ВИЗВОЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИХ ТА ПОРЯТУНОК ЛЮДЕЙ ВІД ВИВЕЗЕННЯ НА КАТОРЖНІ РОБОТИ ДО НІМ., РЕЙДИ В ТИЛ ВОРОГА
У РЕЗУЛЬТАТІ ПАРТИЗАНСЬКИЙ ТА ПІДПІЛЬНИЙ РУХИ ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ПЕРЕМОГИ НАД ВОРОГОМ.
НАЦІОНАЛЬНА ТЕЧІЯ
ОУНІВСКИЙ РУХ, У ЯКОМУ В 1940Р. ВІДБУВСЯ РОЗКОЛ НА ОУН(М) ТА ЧОЛІ З МЕЛЬНИКОМ ТА ОУН(Б) НА ЧОЛІ З С.БАНДЕРОЮ. ЧЛЕНИ ОУН НЕ ЗІЙШЛИСЯ В ПОГЛЯДАХ НА МЕТОДИ ДОСЯГНЕННЯ МЕТИ – СТВОРЕННЯ НЕЗАЛЕЖ. УКР: БАНДЕРІВЦІ РОБИЛИ СТАВКУ НА ВЛАСНІ СИЛИ Й АКТИВНІ МЕТОДИ БОРОТЬБИ, А МЕЛЬНИКІВЦІ ПОКЛАДАЛИ ВЕЛИКІ НАДІЇ НА НІМ.
-    БАНДЕРІВЦІ У ЗГОДІ В НІМ. КОМАНДУВАННЯМ СТВОРИЛИ БАТАЛЬЙОНИ «РОЛАНД» (НА ЧОЛІ З Є. ПОБІГУЩИМ) ТА «НАХТІГАЛЬ» (НА ЧОЛІ З Р.ШУХЕВИЧЕМ).
-    30 ЧЕРВНЯ 1941Р. – ПРИЙНЯТТЯ У ЛЬВОВІ «АКТУ ПРОГОЛОШЕННЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКР. ДЕРЖАВИ» ТА ФОРМУВАННЯ УРЯДУ НА ЧОЛІ З Я.СТЕЦЬКОМ (ГІТЛЕР ВИСТУПИВ ПРОТИ САМОСІЙНОЇ УКР. ДЕРЖАВИ; НОВОСТВОРЕНИЙ УРЯД БУВ РОЗІГНАНИЙ, С.БАНДЕРА ТА Я.СТЕЦЬКО ЗААРЕШТОВАНІ).
-    5 ЖОВТНЯ 1941Р. – СТВОРЕННЯ МЕЛЬНИКІВЦЯМИ У КИЄВІ УКР. НАЦ. РАДИ НА ЧОЛІ З М.ВЕЛИКОВСЬКИМ, ЯКУ РОЗГЛЯДАЛИ ЯК ПЕРЕДПАРЛАМЕНТ МАЙБУТНЬОЇ УКР. ДЕРЖАВИ (У ЛИСТОПАДІ 1941Р. ЇЇ ДІЯЛЬНІСТЬ БУЛА ЗАБОРОНЕНА ГІТЛЕРІВЦЯМИ)
-    ОСІНЬ 1941Р. – РЕПРЕСІЇ ПРОТИ ОКУПАНТІВ ЯК НАСЛІДОК – ПЕРЕХІД ОУНІВЦІВ ДО БОРОТЬБИ З НІМЦЯМИ.
-    14 ЖОВТНЯ 1942Р. – СТВОРЕННЯ УПА(УКР. ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ ПРОВОДУ ОУН), ЯКА ВЕЛА БОРОТЬБУ К ПРОТИ НІМ., ТАК І ПРОТИ РАДЯН. ВЛАДИ.
ОЛЕГ КАНДИБА (ОЛЬЖИЧ) І ОЛЕНА ТЕЛІГА (ДРУЗІ ЕМІГРАНТИ) БОРОЛИСЯ В ЛАВАХ ОУН. У 1942Р. ТЕЛІГА БУЛА РОЗСТРІЛЯНА У БАБИНОМУ ЯРУ, А ОЛЬЖИЧ ЗАКАТОВАНИЙ У КОНЦТАБОРУ «ЗАКСЕНХАУЗЕН»


хиты: 332
рейтинг:0
Гуманитарные науки
история
история европы
для добавления комментариев необходимо авторизироваться.
  Copyright © 2013-2018. All Rights Reserved. помощь