На голові розрізняють мозковий і лицьовий відділи. Межа між ними проходить на рівні внутрішнього кута ока. Мозковий відділ, у свою чергу, має такі ділянки: лобну, надочну, тім'яну, потиличну, вушної раковини, очного яблука з повіками, привушної залози та гортані. Лицьовий відділ поділяють на такі ділянки: носову, ніздрів, орбітальну, верхньої губи, нижньої губи з підборіддям, щічну, жувального м'яза, підочну, підщелепну, яка є дном ротової порожнини.
Шия поділяється на вийну, або дорсальну ділянку, ділянку плечоголовного м'яза, трахеальну і нижню, або вентральну, ділянки шиї і ділянку яремного жолоба.
Тулуб має спинно-грудний, попереково-черевний та крижово-сідничний відділи. Ці відділи, в свою чергу, поділяються на ділянку холки і спинну ділянку, ділянку попереку, бокову грудну ділянку, нижню грудну ділянку, ділянку підгруддя, лівого і правого підребер'я, ділянку мечоподібного хряща, праву і ліву здухвинні ділянки, праву і ліву пахвинні та пупкову ділянки. Продовженням пупкової ділянки назад є лобкова ділянка.
До складу передньої, або грудної, кінцівки входять плечовий пояс і вільний відділ, який у свою чергу поділяється на ділянки плеча, передпліччя і передньої лапи, що складається з ділянок зап'ястя, п'ясті і фаланг пальців.
У тазовій кінцівці розрізняють ділянку тазового пояса і вільний відділ тазової кінцівки, який поділяється на ділянки стегна з ділянкою колінної чашки, гомілки і задньої лапи, що складається з ділянок заплесна, плесна й фаланг пальців.
Крім того, на передній кінцівці розрізняють ще ділянки суглобів — плечового, ліктьового, зап'ястного, путового, вінцевого й копитового, або ратичного, а на тазовій кінцівці — кульшового, колінного, скакального, путового, вінцевого й копитового, або ратичного.